Estonian Russian English LT

Tooted > Kuidas osta?

Kuidas osta?

E-pood www.luxterra.ee pakub osta kaupu, tellida meie e-poes või helistada telefoni numbrile +37253449911.Kui kaup on laos, siis toimetatakse 1 päeva jooksul.

Me pakume Teile kahte maksevõimalusi:

  • Sularahas / Te tulete ise järgi
  • Pangaülekandega

Saate peale tellimuse vormistamist kauba kätte meie salongis Sikupilli Keskus, Tartu maantee 87, 11412 Tallinn E-R 10.00-19.00 tel.55 555 899

Soovite teha tellimust?:

Lihtsalt täitke vormi ostu, valige soovitud toode ja vajutage "Lisa korvi". Vajutage "Vormistada" lõpule osta või vajutage "Jätka ostmist",kui soovite lisada korvi muid tooteid. Kui soovite osta mitu ühikut kaupa, sisestage osakute arv ja klõpsake "Uuenda".Pärast seda, täitke nõutud info.

Kui oled kasutajaks registreerutud:

Pärast täitmist, klikkige "Edasi". Te olete registreeritud meie andmebaasis. Vajutage "Vormistada", valige kuidas soovite kaupu kättesaada. Vajutage Edasi, valige kuidas soovite maksta ja vajutage "Edasi".

Tellimus registreerimata:

Klikkige "Edasi", täitke kõik nõutavad väljad ja klikkige "Edasi". Valige kuidas soovite kättesaada toode ja maksta,klikkige "Edasi". Veenduge, et andmed on õiged. Kui ei ole vaja muuta, siis vajutage "Vormista tellimus". Saadame meilie tellimuse kinnitust ja me võtame ühendust Teiega 1 tööpäeva jooksul. Küsimuste korral saadke meile ekiri aadressile info@luxterra.ee või helistage +372 53 449 911

Ostukorv

Ostukorv on tühi

PDF Catalog

© LuxTerra Sisustus OÜ

Tallinn, Sikupilli Keskus, Tartu maantee 87, 11412
+372 53 449 911 info@luxterra.ee

LHV Swedbank SEB Sampo Nordea Krediidipank PayPal

cargobus.eu omniva.ee hrx.fi smartpost.ee